top of page
LenabyOneHeartCreations-99.jpg

מי אני ?

שמי לנה ליילה

ואני מאמינה שיש לך באגן שלך, גנרטור מטורף של כח, אנרגיה, חיות ואורגזמיות!

למה? כי אחרי שסבלתי מכאבים באזור המין שנים, חוויות קושי ופגיעות במיניות שלי וחוסר יכולת להגיע לאורגזמה אני יודעת שאפשר אחרת!

למה? כי עזרתי וריפאתי את עצמי ותמכתי בעוד אלפי אנשים- נשים, גברים, וזוגות, לרפא אתגרים במיניות, להגביר את העונג והאורגזמיות בחיי המין, ולהיות מחובריםות לגוף דרך השיטה הייחודית שפיתחתי לאגן אורגזמי ORGASMIC PELVIC או בקיצור OP
השיטה הזו מתמקדת בפרקטיקות סומטיות (מבוססות גוף) ותרגולים מעוררים לאגן ולשרירים האירוטיים שבתוכו, שמנהלים ואחראיים לזקפה, לשפיכה, לאורגזמה ולעונג שלך! השיטה הזו מתמקדת בחיבור בין החלק הפיזי, הרגשי, המנטלי, והאנרגטי של חיי המין שלך, דרך הגוף!

התרגולים איתי כוללים לימוד אוננות מודעת, תרגולים אירוטיים בשיטת האגן האורגזמי, תנועה , תרגול טנטרי, מדיטציות, מיפוי היסטוריה מינית, מיפוי עונג, מיפוי אנטומי,  עבודה פסיכוסומטית גופנית ועוד...

אז כן, המשבר והאתגרים האישיים שלי,

הם אלו שנתנו לי מוטיבציה להפוך את הכאב האישי והמיני שלי לרפואה וריפוי בעולם, ולהחליט לעזור לכמה שיותר אגנים! 

אז טוב שהגעת:-)

בין הכשרותיי אני מורה לתנועה מזה 15 שנים, והייתי מדריכת פילאטיס כ-8 שנים (משם האהבה, שלא לומר ה"פטיש" הגדול שלי לאגנים), למדתי עיסוי תאילנדי, טנטרה וסקסולוגיה סומטית (מיניות מבוססת גוף), שיטת פאולה שעובדת לשחרור אגן דרך סוגרי הגוף, ומלמדת היום במכללה הבינלאומית לסקסולוגיה סומטית. עברתי מגוון הכשרות סביב אנטומיה אירוטית ופיזיולוגית של האגן עד שחיברתי את כל העולמות האלו לשיטה שלי, OP,

שעוזרת גם בריפוי אתגרים במיניות כמו קושי להגיע לאורגזמה, חוסר חשק מיני, שפיכה מהירה, אתגרי זקפה וכאבים בחדירה.

שעוזרת גם בהגברת העונג במיטה, העצמת האורגזמה, הגברת סיכוך, חיזוק זקפה, הארכת האקט המיני, ולימוד מולטי אורגזמיות,

וגם תומכת בריפוי של פתולוגיות של רצפת האגן כמו דליפות שתן, צניחות, שיקום לאחר לידה ועוד...

אני באמת מאמינה שבמיניות אנחנו פוגשים את עצמנו בצורה הכי ישירה, את כל הטוב ואת כל האתגרים, את הפנטזיות, האמונות והתשוקות. ככה שעבודה עם המיניות שלך, היא פשוט דרך לאיכות חיים מלאת תשוקה, עונג, אורגזמיות הרבה מעבר למיטה!

איך הגעתי לתחום הזה בכלל?

גדלתי בבית סובייטי שמרני בו השיח היחיד שהיה לי כל חיי על מיניות היה דרך אנציקלופדיה של גוף האדם עם סימניה שהניחו ההורים שלי, בחלק של איך ילדים באים לעולם. בתור ילדה הייתי מאוד סקרנית והרפתקנית, בשונה מהסביבה שלי, ותחום המיניות סיקרן אותי עוד יותר. אבל בגלל שלא היה מענה בבית, חיפשתי בחוץ... ואיך לומר... החוויות שלי לא היו כאלו טובות והשאירו בי המון צלקות.

 

עברו השנים

ובבגרות שלי היו לי תמיד כאבים באזור המין כל פעם שחשתי עוררות מינית, אז כהתגרשתי (אין כמו משבר קיומי כדי לצאת למסע אישי:-)

התחלתי את המסע שלי בעולם המיניות גם כדי לנסות להבין למה כואב לי. במקרה הגעתי לסדנה של עיסוי רחם, ואני, כמו סובייטית טובה ;-) שמאוד אוהבת תרגול גופני, כל יום עשיתי את העיסוי הזה. כל יום במשך 3 חודשים!

ואז...

בבוקר בהיר אחד אחרי 3 חודשים, בזמן שאני עושה את העיסוי הזה,

כל הטראומה המינית שלי פשוט צפה לפני השטח!

 

כל הפלאשבקים, והמידע שהיה מאוחסן ונרשם ליטרלי בגוף שלי. המידע הזה, שגרם לי לכאבים באזור המין וכמו שד"ר בסל ואן דרק אומר "נרשם בגוף". זה היה הרגע ששינה את כללי המשחק עבורי בכל הבחינות!

גיליתי כמה עמוקה החכמה של הגוף, כמה הגוף מחובר לנפש, מה מעצב לנו את חוויות החיים, כמה חכמה יש לנו באגן... וואו

משם החלטתי לצאת למסע לימוד והתנסות עמוק כדי לקחת חזרה את השליטה על החיים שלי במקומות שהיא נלקחה ממני, וכדי להפוך את הכאב שלי לרפואה! בדרך ריפאתי עוד מלא דברים כחלק מהעבודה עם הגוף, כמו הפרעות אכילה, פיברומיאלגיה, התקפי חרדה, וכמעט כל הריפוי הזה התרחש דרך המיניות והחוויה הסומטית שלי (הגופנית)

אז כן! ריפוי ושינוי וטרנספורמציה הוא אפשרי

כי גם לך מגיע עונג!

גם לך מגיעה הנאה ותשוקה בחיים ובמיטה!

גם לך מגיע אגן אורגזמי:-)

bottom of page