top of page
LenabyOneHeartCreations-99.jpg

מי אני ?

שמי לנה ליילה

ואני מאמינה שהמיניות שלך היא הצורה הכי ישירה לפגוש את עצמנו באמת: את ההרגלים האירוטיים שלנו, את הפנטזיות, את התשוקות, את האתגרים את האמונות שלנו על הגוף ועל המין, את העולם הרגשי הכי עמוק ונסתר, וכל זה אפשר להרגיש סומטית-דרך החוויה של הגוף (בכל זאת מיניות זו חוויה ממש מורגשת פיזית, לא?:-)

ובדיוק בגלל זה ,להכניס מודעות למיניות, לפעולה הכי אוטומטית שכולםן עושיםות ואף אחד.ת לא מדבר עליה יכולה ממש לשנות את החיים שלך הרבה מעבר לחדר המיטות!

בעשור האחרון, ליוויתי מאות נשים וגברים לעבר מיניות מדהימה, אורגזמית, מחוברת לגוף, ללב, לאירוטיות, מיניות שנועדה למלא משאבים ולא רק לרוקן ו"לגמור" עם זה"

לעולם המיניות אני מגיעה מעולמות של תנועה, בהדרכת פילאטיס ותרגול פאולה (שיטת שיקום דרך סוגרי הגוף) ומשם בכלל התשוקה העזה שלי לאגנים (באמת שאני קצת חנונית של אנטומיה וגוף האדם:-)

לאורך הזמן הזה, פיתחתי שיטת ריפוי ואימון מיני שמשלבת את העולם הפיזי, הרגשי המנטלי והאנרגטי של המין והמיניות. השיטה מתמקדת בתרגול אירוטי של אורגזמיות, של שינוי הרגלי מיניות, של ריפוי אתגרים במיטה דרך אימון פיזי ומודעות גופנית, דרך חינוך מיני סומטי וחוויתי, ודרך התמקדות בעבודה עם האגן ורצפת האגן (שזה הפייבוריט שלי:-)

בין הכשרותיי אני מורה לתנועה וריפוי ומדריכת פילאטיס מוסמכת, מטפלת בעיסוי תאילנדי ועיסוי טנטרי, לומדת ומתרגלת שיטת פאולה (שיטת שיקום וריפוי דרך סוגרי הגוף). עברתי מגוון הכשרות בנושאי אנטומיה אירוטית ופזיולוגית של רצפת האגן, סטודנטית לפסיכולוגיה, עוסקת בסקסולוגיה סומטית, וחינוך מיני סומטי (דרך החוויה של הגוף איך לא:-) ומפיקה במכללה הבינלאומית לסקסולוגיה סומטית ישר מאוסטרליה. 

איך הגעתי לתחום הזה בכלל?

לתוך עולם המיניות הגעתי, לא בגלל שרציתי לחקור, אלא כי עברתי טראומה מינית בגילאי העשרה ששינתה לי את כל העולם, גרמה לי לכאבים במיניות, בושה, פחד, והתנתקויות, וסבלתי מתגובות טראומטיות שהוציאו אותי למסע חקר עמוק. איכשהו לפעמים המשברים הכי גדולים הם הזדמוניות צמיחה אדירות, ואלו שהובילו אותי לאיפה שאני היום ללא כאבים ומנחה למיניות

גיליתי דרך הכאב, החולי וגם העונג, שזו השפה שהגוף משתמש בה כדי להסב את תשומת ליבנו פנימה (הרי אין לו מילים). וככל שנתבונן פנימה ונסכים להקשיב, כך נוכל לרפא את עצמנו, כי הגוף כל הזמן שואף לאיזון פנימי (זו באמת טכנולוגיה משוכללת הגוף הזה).

והבנתי דרך המסע שלי והלימודים שלי בתחום, שעונג, זה משהו שאפשר לתרגל, ויש לנו עוד כל כך הרבה ממנו, נגיש, בתוך הגוף הזה.

לפני יותר מעשור עברתי להתגורר במצפה רמון, כדי שיהיה לי מספיק מרחב לתהליכי הריפוי שלי, יכולתי להקשיב לעצמי באמת, רחוק מהרעש. פה ריפאתי את עצמי מכאבים באברי המין כתוצאה מטראומה מינית, התקפי חרדה עזים, פיברומיאלגיה, הפרעות אכילה, שבר באגן שהחלים באורח פלא ב-3 שבועות ועוד דברים שהיו חלק מהיום יום שלי. 

ריפוי הוא אפשרי! ועונג היא זכות מולדת!

ריפוי כולל גם בללמד את הגוף עונג ולא רק את "היעדר הכאב", מה עובד לנו ולא רק איך אפשר להיפטר מ"הבעיה". ומכאן החיבור העמוק שלי עם הגוף ככלי המרכזי לריפוי!

הבנתםן כבר שאני כל כולי בענייני גוף ועונג, וזה מה שאני מלמדת? :-)

מה זה השיטה  שאני עובדת בה?

השיטה מתמקדת בתרגול אירוטי של אורגזמיות, של שינוי הרגלי מיניות, של ריפוי אתגרים במיטה דרך תרגול ומודעות גופנית, ודרך התמקדות בעבודה עם האגן ורצפת האגן (שזה הפייבוריט שלי:-)

עם האהבה הגדולה שלי לאגנים, והניסיון הרב שלי בתחום התנועה והריפוי הפסיכו-סומטי, פיתחתי שיטה ייחודית פורצת דרך, שמשתמשת בתרגולי גוף-מנטליים כדי ללמד את הגוף מחדש הרגלי עונג, לרפא אתגרים במיניות, להתחבר למקורות העוצמה הפנימיים, ולפעול מתוך הקשבה להם.

בשיטה הזו אנחנו לוקחים את כל חלקי השלם האישי בחשבון, את הפן הפיזי של המיניות יחד עם הפן הרגשי המנטלי והאנרגטי (שיותר קשור לעולמות הטנטריים), לתוך ריפוי מקיף ועמוק. 

התרגולים כוללים עבודה ישירה על השריר האירוטי-רצפת האגן (פיזית רגשית ואנרגטית), אוננות מודעת, אימון ליבה אירוטי-המשלב יסודות פילאטיס תנועה וטנטרה, מדיטציות, דמיון מודרך, תרגולים טנטריים, מיפוי היסטוריה מינית ואישית, מיפוי עונג, מיפוי אנאטומי,  עבודה פסיכוסומטית גופנית, תנועה ועוד...

אני כאן כדי לעזור לך להתחבר לגוף ששוכן בו כל כך הרבה ריפוי ומלא מלא עונג

מצטרפים.ות למסע?

bottom of page