top of page

ייעוץ מיני אישי

אונליין ופרונטלי

מה זה ייעוץ מיני אישי?

יעוץ מיני הוא מבחינתי חובה לכל אחד.ת ולכל בית!

לא בהכרח כי משהו לא בסדר בך או שקשה לך במיניות אלא גם כי יש עוד כל כך הרבה לחקור וללמוד על מה שהגוף הנפלא שלך יכול לעשות!

ייעוץ מיני מאפשר גם פתרון אתגרים במיניות שלך, וגם תרגול ולימוד של כלים להרחבת העונג האורגזמיות והיכולת האירוטית שלך.

תראו, רובנו קיבלנו חינוך מיני דל (אם בכלל), שמבוסס ברובו על איך מיניות "צריכה להיראות".

מיניות שנשעת על איזה תסריט פורנוגרפי  או פשוט הרגלים מיניים-מעין "כוריאוגרפיה ידועה מראש" שכולנו יודעים מה ה- HAPPY ENDING שלה, לא? 

בעצם לא לקחת את הזמן לחקור את המיניות שלך בעצמך, מה אפשרי לך בגוף הזה, איך לעבור מאורגזמה לאורגזמיות כללית, מולטי אורגזמיות, איך לעכב שפיכה, לעשות תרגול טנטרי, איך להגביר את העונג וההנאה במיטה, איך להביא חדשנות למיטה (מבלי לצאת לריטריט טנטרי בקוסטה ריקה או להפוך לפוליאמורי.ת לדוגמה:-)

 

מהצד השני, טיפול וריפוי אתגרים במיניות  כמו שפיכה מוקדמת, כאבים בקיום יחסי מין, אנ-אורגזמיות, וגיניסמוס התמכרויות לפורנו, אתגרי זקפה, פערים בתשוקה או בחשק המיני, מקבלים ייחוס רק באופן פיזי, כאיזה סימפטום כללי שצריך "לפתור" עם תרופות לרוב, מבלי לקחת בחשבון איך המערכת המינית האישית שלך עובדת

 

תכלס, בגוף האישי והמיוחד שלך

 

וזה מטרתו של הייעוץ המיני האישי

לתת לך מענה (גם פרקטי) לאתגרים במיניות שלך וגם לתת סט של כלים להרחבה וחקירה ולימוד של מיומניות אירוטיות שיתאימו עבורך בדיוק.

מה עושיםות במפגשי ייעוץ מיני אישי

במפגשים האישיים, אנחנו בונים יחד תהליך שמותאם עבורך אישית!

כל מפגש אורך בין שעה-שעה ורבע וכולל שיח, תרגול סומטי (מבוסס גוף) בזמן הפגישה, תרגולי המשך לבית, וזמינות שלי אליכםן בווצאפ לכל משך העבודה שלנו יחד.


שימו לב ואגן המפגש הראשון אורך כשעה וחצי ובו אנחנו נעשה יחד אבחון כללי ושימת כוונות ומטרות למפגשים שלנו (כמו שתווי הפנים שלנו ייחודיים, ככה גם העולם המיני לכן חשוב שנקדיש זמן להבין את ההסיטוריה המינית שלך, את חוויות החיים האירוטיות, הרגלים מיניים ואת הכוונות שלך להמשך ועוד...

 

כל מפגש יכול להתבצע פרונטלית (במצפה רמון) או אונליין-דרך הזום (ומזל שיש כזו טכנולוגיה מהממת).

לכל החוששיםות מהאונליין-מלא אנשיםות מוצאיםות את זה סופר נוח להיות בבית בסביבה בטוחה ולדבר על המקומות הכי עמוקים שלהם, שלא לאמר לתרגל אירוטיות, לפעמים זה המרחב הכי בטוח לשהות בו. 

אז ממליצה בחום:-)

צורת העבודה שלי תאפשר לך לקבל פרקטיקות וכלים מותאמים אישית, שתוכל.י ליישם ביום יום, ולהתחיל להרגיש בנוח יותר עם האירוטיות הנפלאה שלך בגוף. 

למי זה מתאים? 

לכל מי שמעדיף.ה תהליך אישי ולא קבוצתי

בין את אתםן מתמודדיםות עם אתגר במיניות כמו כאבים ביחסי מין, שפיכה מהירה, קושי בהגעה לאורגזמה,  וג'ניסמוס, אתגרי זקפה, פערים בחשק המיני , ריפוי רקמות צלקת לאחר לידה, או ניתוחים, שעמום במיניות ועוד...

 

ובין אם אתםן רוציםות לחוות מולטי אורגזמיות, שפיכה נשית, להחזיק זמן ארוך במיטה, לחוות אורגזמיות ולא רק אורגזמה, ללמוד פרטיקות טנטריות, להעצים את העונג, לגלות מה הגוף הנפלא הזה יכול לעשות במיטה, לשחק עם האנרגיה המינית שלכםן

 

בייעוץ המיני איתי תוכלו לעשות את זה בדיוק וללמוד מחדש בצורה חוויתית את האירוטיות האישית שלכםן!

הייעוץ והעבודה איתי היא מיודעת טראומה

**שימו לב ואגן הייעוץ המיני לא מחליף התייעצות רפואית**

מה מיוחד בייעוץ המיני איתי?

אני באה מעולמות של סקסולוגיה סומטית, זה אומר-מיניות מבוססת גוף.

ככה שבייעוץ המיני איתי אנחנו לא רק נתמקד בלדבר על מיניות ולתת לך כלים שבעל פה,

אלא נתמקד גם בחוויה ישירה של הדברים במפגשים שלנו-מה שנקרא עבודה סומטית-מבוססת גוף.

זה שונה מכל ייעוץ וטיפול קונבנציולי

אני מחברת את העולמות של הסקסולוגיה הסומטית, הטנטרה, הטאואיזם, התנועה, בריאות האגן, מיניות מודעת, ייעוץ ועוד.... לכדי תהליך עמוק שנוגע גם בפן הפיזי, הרגשי, המנטלי והאנרגטי של העולם המיני שלך!

השיטה הזו מאפשרת להרגלים מיניים חדשים להיווצר, מאפשרת לחווט מחדש מסלולים עצביים במוח סביב התנהגיות מיניות שנרכשו עם השנים ומאפשרת שינוי משמעותי, שמותאם עבורך אישית.

חלק מהתגובות שקיבלתי ממאות הנשים, הגברים, והזוגות שליוויתי

חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי
חוות דעת ליווי אישי

תבחרו מה עדיף לכםן:

מפגש חד פעמי
מתאים למי שלא בטוח.ה שרוצים להתחייב ורק רוצה לקבל הדרכה חד פעמית בנושא ספציפי

סדנה אישית פרונטלית או אונליין באורך שעה-שעתיים, בה תקבלו הדרכה ספציפית לנושאים שמעסיקיםות אתכםן כמו

איך לענג נשים? איך לענג גברים? איך להפוך למולטי אורגזמי? איך להגיע לאורגזמה? מה לעשות עם החשק המיני שלי? איך להתגבר על התמכרויות לפורנו? איך להגביר את ההנאה במיניות? איך להתמודד עם כאבים בחדירה? מה לעשות עם אתגרי זקפה?  ועוד ועוד...

עלות 650 שקלים לשעה ורבע (כולל מע"מ)

אני הכי אוהבת להיות שקופה ובהירה, גם מבחינת מחירים:-)

שימו לב ואגן, שכדי לעשות שינוי עמוק במיניות ולהגביר את העונג שלכםן, כמו כל דבר אחר בחיים, דרוש תרגול מתמשך ועקביות , לכן סדרת המפגשים יכולה להביא לכםן תוצאות הרבה יותר טובות!

לא בטוחיםות מה להחליט? דברו איתי כאן בווצאפ

סדרת מפגשים מוזלת!
מתאים לכל מי שרוצה להגביר את העונג במיניות לכל מי שסובל.ת מאתגרים וקושי במיניות

כאן אנחנו נכנסיםות לתהליך אישי וצמוד בו יש לך אפשרות ליצור שינוי בחיי המין שלכםן בליווי אישי שלי שכוללת זמינות בווצאפ לכל שאלה, בכל התקופה שלנו יחד!

 

בסדרה של 3 מפגשים נבין בדיוק איך המערכת המינית שלך עובדת, מה הביא אתכםן למקום בו אתםן נמצאיםות ותכלס מה אפשר לעשות כדי לשנות את זה!

תקבלו כלים פרקטיים וסומטיים (מבוססי גוף) כולל תרגולי המשך לבית וזמינות שלי בווצאפ לכל שאלה!

נשתמש בכלים כמו נשימה, קול, תנועה, תרגולי רצפת האגן, תרגולים לאברי המין ותרגולים אנאליים, מיפוי תחושות גוף, מיינדפולנס, תרגולים טנטריים סומטיים, יצירת מפות של תחושתיות גופנית ואירוטית, מגע , חקירת סוגי מגע, גילוי מה נושאי הליבה האירוטיים שלכםן (מה מדליק ומה מכבה אתכםן באמת), פרקטיקות לגישור על פערים במיניות, תרגולי גבולות והסכמה ועוד ועוד ועוד...

עלות: 550 שקלים לשעה ורבע (כולל מע"מ)

 אני הכי אוהבת להיות שקופה ובהירה, גם מבחינת מחירים:-)

לא בטוחיםות מה להחליט? דברו איתי כאן בווצאפ

Image by Ava Sol

"כל העבודה שעשינו בשנה האחרונה, מהדהדת לי כל יום, ואני רק מרגישה עד כמה זה ממשיך להתעצם בי"

(אישה בתהליך ייעוץ אישי)

"אני מרגיש שאת עושה בי קסמים בתוך כל התהליך הזה,. יודע שזו רק ההתחלה ומתרגש לקראת השינוי הפנימי שכבר קורה"

(גבר שמשתתף בסדרת מפגשים)

"היתה לי פגישה מדהימה איתך לנה (אחת מיני רבות), כזאת מהסוג שמוכיחה שגם פגישה מרחוק יכולה להועיל ולעזור מאוד, לא פחות ממפגש פרונטלי."

(גבר שמשתתף בסדרת מפגשי זום)

לנה ליילה

לא בטוח.ה?

רוצה לדבר איתי?

לוגו של ווצאפ

שלח.י לי ווצאפ כאן >> 

פס עיצובי

אם אנחנו עוד לא מכירים.ות...

שמי לנה ליילה

והמטרה שלי היא לעזור לך להעצים את המיניות והעונג שלך!

להרגיש יותר, להיות מחובר.ת יותר, וליהנות יותר בתוך החיים

אני מאמינה שהמיניות היא הצורה הכי ישירה לפגוש את עצמך באמת- את ההעדפות במיטה, ההרגלים האירוטיים שלך, את הפנטזיות, את התשוקות, את האתגרים, את האמונות שלך על הגוף ועל המין, את העולם הרגשי הכי עמוק ונסתר, וכל זה אפשרי דרך החוויה של הגוף, מה שנקרא בשפה שלי- מיניות סומטית (בכל זאת מיניות זו חוויה ממש מורגשת פיזית, לא?:-)

בעשור האחרון, ליוויתי מאות נשים וגברים לעבר מיניות מדהימה, אורגזמית, מחוברת לגוף, ללב, לאירוטיות, מיניות שנועדה למלא משאבים ולא רק לרוקן ו"לגמור עם זה".

לאורך הזמן הזה, פיתחתי שיטת ריפוי ואימון מיני שמשלבת את העולם הפיזי, הרגשי, המנטלי והאנרגטי של המין והמיניות. השיטה מתמקדת בתרגול אירוטי של אורגזמיות, שינוי הרגלי מיניות, ריפוי אתגרים במיטה דרך אימון פיזי ומודעות גופנית, דרך חינוך מיני סומטי וחוויתי, ודרך  התמקדות בעבודה עם האגן ורצפת האגן (שזה הפייבוריט שלי:-) ופתחתי את המועדון האירוטי שלי. מזמינה גם אותך להצטרף למסע לעונג!

לנה ליילה
bottom of page